Aktualności
Rekrutacja 2020/2021

Dyrektor szkoły informuje, że do dnia 2 marca 2020r. rodzice, dzieci, które będą kontynuowały naukę w Punkcie Przedszkolnym oraz Oddziale Przedszkolnym proszeni są o składanie deklaracji, które dostępne są w przedszkolu, w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej szkoły.

Zachęcamy również wszystkich rodziców posiadających dzieci w wieku przedszkolnym o składanie wniosków o przyjęcie dziecka do Punktu Przedszkolnego. Nadmieniam również, że w miesiącu marcu będą zorganizowane dni otwarte naszego przedszkola, tak by każdy zainteresowany rodzic z dzieckiem mógł zobaczyć pracę dydaktyczno-wychowawczą, uczestniczyć w grach i zabawach zespołowych jak również zapoznać się z możliwości lokalowymi i zapleczem dydaktycznym. Naszą tradycją stały się wakacyjne spotkania z przedszkolem, które mają na celu zmniejszenie czasu, które potrzebne jest dziecku na adaptacje w nowym środowisku / otoczeniu/.

Zapraszamy do dokonywania zapisów do naszego przedszkola.

Pliki do pobrania