21.08.2020
Aktualności
Powrót do szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie

Mija letni czas wypoczynku. Już niedługo spotkamy się w murach naszej szkoły w nieco innej rzeczywistości szkolnej z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z COVID-19. Organizacja pracy szkoły musi być spójna z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej. W najbliższym czasie zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły procedury organizacji kształcenia w naszej szkole. Podkreślam, że są one niezbędne w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno dzieciom, nauczycielom jak również pracownikom administracji i obsługi. Uczniowie z klas I – III oraz oddziału przedszkolnego mieli już możliwość funkcjonowania w tych zmienionych standardach na przełomie maja i czerwca gdy ponad 30-stu z nich powróciło na zajęcia. Na stronie internetowej zamieszczone zostaną również informacje w sprawie przebiegu rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Proszę o zapoznanie się z ulotką Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącego bezpiecznego powrotu dzieci do szkół.

Korzystając z pięknej wakacyjnej pogody, proszę nabierać sił na nowy rok szkolny, który już wkrótce.

Dyrektor szkoły
Dorota Pluta